• O nas

Oferujemy biżuterię złotą i srebrną bardzo wysokiej jakości od europejskich producentów. Wyroby jubilerskie są wykonane z naturalnych surowców z wykorzystaniem kamieni szlachetnych oraz pereł naturalnych.

Sklep jubilerski MERIME to nowoczesny butik stworzony z miłości do piękna i elegancji. 

My tak jak i Ty jesteśmy zakochani w pięknych kamieniach takich jak diamenty, perły, szmaragdy, granaty, topazy i cyrkonie, które odzwierciedlają naturalne piękno.

Jak śpiewała ikona popkultury Marilyn Monroe „Diamonds are a girl`s best friend”, a wiemy, że diament to jeden z najbardziej cenionych kamieni szlachetnych.

Nie tylko diamenty sprawiają, że biżuteria jest wyjątkowa, to też szmaragdy, które kryją w sobie magię oraz perły – które otoczone są niejedną legendą o ich powstaniu. Najbardziej popularna to ta, która mówi, że to łzy aniołów, które chronią ludzi przed niebezpieczeństwem.

Możemy tak bez końca opisywać piękno kamieni z których stworzona jest nasza biżuteria. Jeżeli szukasz oryginalnej i zjawiskowej biżuterii, to jesteś we właściwym miejscu. Złoto i srebro w postaci kolczyków, bransoletek czy łańcuszków na pewno Cię oczaruje i doda blasku, każdej Twojej kreacji.

MERIME jest niezależnym dystrybutorem wyrobów jubilerskich takich marek jak Staviori oraz Rodium.

Jeżeli nie lubisz prostych rozwiązań, cenisz sobie niezależność oraz indywidualność to szukasz czegoś niezwykłego, ozdoby która będzie stworzona wyjątkowo dla Ciebie.

Wykonamy produkt na Twoje indywidualne zamówienie. Wysokiej klasy jubilery, stworzą dla Ciebie unikatową biżuterię o najwyższym standardzie jakości.

Sprawdź naszą zakładkę http://merime.pl/news/n/314/MERIME-EXCLUSIVE.