• Dostawa

Dokładamy wszelkich starań aby zamówiony towar dotarł do Ciebie jak najszybciej. Wysyłamy zamówienia na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz na cały świat. Towar wysyłamy w ciągu 24h po otrzymaniu zamówienia, wyjątek stanowi biżuteria dostępne na specjalne zamówienia lub indywidualne wykonanie. Przewidywany termin dostarczenia przesyłek krajowych to 3 dni robocze. Termin dostarczenia przesyłek w ramach Unii Europejskiej wynosi około 7 dni roboczych. W przypadku wysyłki zamówienia poza granicę Unii Europejskiej prosimy o indywidualny kontakt. Termin realizacji biżuterii zamówionej w ramach indywidualnego zlecenia to ok. 4 tygodni. Uwaga! Przy zakjupie produktów które dostępne są na wyłącznie na zamówienie, wymagana jest wpłata min 30% od wartości produktu. Informacja o termine realizacji zamówienia znajduje się w opisie produktu. Prosimy uwzgłędniać ten termin przed dokonaniem zakupu. 

W przypadku przesyłek krajowych korzystamy z usług Poczty Polskiej, paczkomatów InPost, firmy kurierskiej DPD. Do Państw należących do Unii Europejskiej wysyłamy towar kurierem GLS. Do pozostałych Państw wysyłamy zamówienie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Koszt przesyłek zagranicznyh jest wyższy od kosztu przesyłek krajowych. Nie ma możliwości wysyłania przesyłek zagranicznych za pobraniem.

W tej chwili odbiór osobisty nie jest możliwy ponieważ nie posiadamy punktu odbioru. 

Dla wygody i satysfakcji naszych klientów realizujemy darmową dostawę na terytorium Polski dla zamówień powyżej 300 zł.